Результати чемпіонату міста з пляжного волейболу у Дендропарку

  Третій рік поспіль за соціальної ініціативи керівництва корпорації «ХХІ Століття» Миколи та Лариси Онул у Дендропарку проходять заходи, що сприяють залученню молоді до спорту та здорового способу життя. Цього року крім змагань з пляжного футболу, що стартували кілька тижнів тому, вперше проводиться чемпіонат міста з пляжного волейболу.

  Змагання організовані корпорацією «ХХІ Століття» за підтримки комплексної ДЮСШ №3 м. Кіровограда ставлять перед собою кілька завдань:

–  популяризація пляжного волейболу серед населення міста;

–  виявлення кращої команди та гравців;

–  реалізації державної політики у сфері зміцнення здоров¢я населення міста засобами фізичної культури і спорту,

і проводяться згідно діючих правил проведення змагань з волейболу пляжного та Єдиної спортивної класифікації України.

      Учасниками чемпіонату стали 24 чоловічі команди та 9 жіночих.

Команд-переможців чекає кубк та грошова нагорода в розмірі 1000 грн.

Грайте та перемагайте, разом з Дендропарком!

Нагадуємо, що змагання проходять щосуботи та щонеділі на майданчику з пляжного волейболу. Початок о 10:00.

 

 Наразі маємо такі результати:

 

 

 

 

Г

 

 

Р

 

 

У

 

 

П

 

 

А

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А

                   Команди

1

2

3

4

5

6

Очки

Місце

1

Тодуа Валерій

 

 

1:2

0:2

0:2

0:2

0:2

 

 

Бондарь Павло

 

2

Бершадський Олександр

 

2:1

 

2:0

2:0

2:0

2:1

 

 

Лисий Роман

 

3

Комаха Андрій

 

2:0

0:2

 

0:2

0:2

0:2

 

 

Колбаса Владислав

 

4

Кучерявий Іван

 

2:0

0:2

2:0

 

2:1

0:2

 

 

Кучерявий Данил

 

5

Колісниченко Вова

 

2:0

0:2

2:0

1:2

 

0:2

 

 

Розник

6

Сокуренко Дмитро

 

2:0

2:1

2:0

2:0

2:0

 

 

 

Василенко Дмитро

 

 

 

 

Г

 

 

Р

 

 

У

 

 

П

 

 

А

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Б

                   Команди

1

2

3

4

5

6

Очки

Місце

1

Нелєпін Ілля

 

 

2:0

0:2

2:0

2:0

2:0

 

 

Вороний Руслан

 

2

Ставицький

0:2

 

0:2

0:2

0:2

0:2

 

 

Свириденко

3

Сутула Вадим

 

2:0

2:0

 

2:0

2:0

2:0

 

 

Янчук Дмитро

 

4

Лебединський Дмитро

 

0:2

2:0

0:2

 

2:0

2:0

 

 

Шмалько Константан

 

5

Хоміч Олександр

 

0:2

2:0

0:2

0:2

 

2:0

 

 

Чучак Андрій

 

6

Троцький Андрій

 

0:2

0:2

0:2

0:2

0:2

 

 

 

Карапиш Коля

 

 

 

 

Г

 

 

Р

 

 

У

 

 

П

 

 

А

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В

                   Команди

1

2

3

4

5

6

Очки

Місце

1

Бієвець Олександр

 

 

1:2

0:2

1:2

2:0

0:2

 

 

Мірошниченко Денис

 

2

Гержов Андрій

 

2:1

 

0:2

2:0

2:0

2:1

 

 

Безпятюк Євген

 

3

Шеміт Сергій

 

2:0

2:0

 

2:0

2:0

 

 

 

Гребенчук  Константин 

 

4

Кувакін О.

 

2:1

0:2

0:2

 

2:0

0:2

 

 

Кувакін

 

5

Колісник Станіслав

 

0:2

0:2

0:2

0:2

 

0:2

 

 

Чернов Роман

 

6

Цибульов Вадим

 

2:0

1:2

 

2:0

2:0

 

 

 

Жадов Сергій

 

 

 

 

Г

 

 

Р

 

 

У

 

 

П

 

 

А

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Г

                   Команди

1

2

3

4

5

6

Очки

Місце

1

Чеботарь Антон

 

 

0:2

2:0

1:2

2:0

0:2

 

 

Коваль Олександр

 

2

Щамбура

2:0

 

2:0

2:0

2:0

0:2

 

 

Дейлік Євгеній

 

3

Хмелюк Вова

 

0:2

0:2

 

2:0

2:1

0:2

 

 

Бузуглий Олексій

 

4

Москаленко Денис

 

2:1

0:2

0:2

 

2:1

0:2

 

 

Масленко Вова

 

5

Жупаненко Вова

 

0:2

0:2

1:2

1:2

 

0:2

 

 

Іваніца Олег

 

6

Сошенко В’ячеслав

 

2:0

2:0

2:0

2:0

2:0

 

 

 

Ломакін Олександр

 

 

                            

Опубліковано:
Категорія: Події