Дендропарк запрошує на фестиваль «Зелені свята»

Свято Трійці в українському фольклорі відоме як «Зелені свята». Традиційно на алеях Дендропарку розмістяться майстри народних промислів, які продемонструють своє мистецтво і навчать секретам ремесла всіх бажаючих. На площі парку можна буде зібрати символ свята – букет із зелених гілок, трав і квітів. Там же бажаючі зможуть зв’язати з трави пташку – домашній оберіг.
На Головній сцені виступлять фольклорні колективи, ансамблі народних інструментів, вокальні групи. Гостей фестивалю чекає велика конкурсна програма з веселими, завзятими народними конкурсами.
Родзинкою святкування стане діяльність атракціонів справжніх козаків від концептуального бойового театру «ArtFight» з міста Дніпро:
– Лучний тир
Стрільба з лука є цікавою і захоплюючою розвагою. Інструктор пояснить і покаже основи стрільби з класичного лука. Гості зможуть спробувати стріляти з лука і перевірити себе на влучність. Можна провести невеликий турнір зі стрільби з лука.
– Арбалетний тир
Можливість освоїти таку цікаву зброю як арбалет, позмагатися в точності стрільби або провести невеликий турнір
– Майстер клас з керамічного ліплення
У всіх людей від малого до великого ліплення з глини викликає захват. Навколо скульптора створюється особлива атмосфера: гості заглиблюються в процес творення і зосереджуються на цій діяльності. Досвідчений скульптор пояснить основні принципи роботи з глиною, продемонструє, що можна створити зі шматка глини і допоможе кожному зробити свою невелику керамічну скульптуру, яку можна забрати на пам’ять.
– Майстер клас з ковальської майстерності:
Під керівництвом досвідчених ковалів гості зможуть викувати власний сувенір та забрати його напам’ять
Програма фестивалю:
11:00 – Фестиваль ремесел Hand-made
11:00 – Фестиваль народної вуличної іжі
14:00-15:00 – Дитяча анімаційна програма «Як на Зелені Свята»
15:00 – 18:00 – ВПЕРШЕ У КРОПИВНИЦЬКОМУ: Діяльність атракціонів справжніх козаків від концептуального бойового театру «ArtFight»
(м. Дніпро):
– лучний тир
– арбалетний тир
– майстер-клас з керамічного ліплення
– майстер-клас з ковальської майстерності
19:00 – 20:00 – Театралізована постановка «Зелені Свята»

Опубліковано:
Категорія: Афіша,Новини