До уваги учасників ІІ Всеукраїнського Весняного пленеру в Дендропарку

Відповідно до Положення  підведення підсумків ІІ Всеукраїнського Весняного пленеру відбудеться 24 серпня 2017 року у Дендропарку.

Нагадаємо, весняний пленер було започатковано у 2008 році головою наглядової ради Корпорації «ХХІ століття» Ларисою Онул з метою розвитку творчих здібностей, формування в молоді активної життєвої позиції, а в учасників високохудожніх потреб, розвитку естетичних смаків, суджень і оцінок, естетичних ідеалів.

У 2016 році Весняний пленер вийшов на всеукраїнський рівень.
У 2017 році Корпорація «ХХІ Століття» зверталась до Експертної ради Міністерства культури України з відбору культурно-мистецьких проектів, що відбудуться у ІІ кварталі 2017 року для надання підтримки у проведенні конкурсу. За результатами засідання було включено до Плану роботи проект Корпорації «ХХІ Століття» «ІІ етап ІІ Всеукраїнського весняного пленеру», саме тому даний проект проводиться під патронатом Міністерства культури.
Протягом трьох місяців учасники ІІ Всеукраїнського Весняного пленеру надсилали виконані роботи. 24 серпня 2017 року експертне журі визначить переможця, який за умовами Положення отримає грошовий приз у сумі 10 000 грн.

Початок о 12:00
Локація – зелена галявина за червоним серцем

Опубліковано:
Категорія: Афіша,Новини

Теги: ,,