Кіровоградщина запрошує – 2017

13 травня 2017 року у Кропивницькому Дендропарку відбудеться V Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль.

13 травня 2017 року з метою розвитку національного туристичного продукту, налагодження ділових контактів між підприємствами і організаціями, висвітлення та популяризації досягнень у розвитку туризму центрального регіону у м.Кропивницький відбудеться V Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль.
У програмі Фестивалю передбачено роботу міжрегіональної туристичної виставки “Кіровоградщина запрошує – 2017“, презентацій туристичних маршрутів, заходів подієвого туризму від районів та міст нашої області, а також інших областей України.

Окрім того, програмою Фестивалю передбачено презентацію сільських “зелених” садиб Кіровоградщини, ярмарку робіт та майстер-класи від майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, роботу фотовиставки “Мандруй Кіровоградщиною“.

Презентацію туристичного потенціалу нашої області буде проведено на території Дендропарку в м.Кропивницькому, де паралельно будуть відбуватися яскраві заходи з нагоди Дня міста.
Під час роботи фестивалю відвідувачі матимуть змогу ознайомитися із туристичними цікавинками свого краю та отримати продукцію із зазначенням контактної інформації про відпочинок.
Окремою експозицією будуть представлені зелені садиби області та народні майстри, що представлятимуть свої послуги у даному виді туризму.

Початок роботи Фестивалю об 11.00 год.