Міст поколінь

Життя – надзвичайно цікава річ. Коли народжується нове життя, здається, що попереду величезний шлях довжиною у десятки років, сповнений неймовірних подій та яскравих вражень. Насправді, час від дитинства до старості спливає непомітно швидко. Вчорашній першокласник сьогодні став студентом, завтра – татом, післязавтра – дідусем. І так хочеться йому знову стати маленьким хлопчиком, відчути безтурботність, любов, ласку та піклування рідних людей. І одночасно, розповісти про свої життєві пригоди, поділитись досвідом.
Маленькі ж люди з особливою любов’ю та ніжністю ставляться до бабусь та дідусів, що є для них безперечним авторитетом. Вони прислухаються та вчаться мудрості.

І таке тепло і трепіт в душі, коли бачиш, як старі і малі, щасливо взявшись за руки, йдуть алеями. А між ними шлях довжиною в життя…

Дендропарк запрошує дітей та літніх людей до участі в мистецькій акції «Міст поколінь». Для участі Ваших рідних надсилайте заявку на електронну пошту dendropark_kir@mail.ru або повідомленням в офіційних групах Дендропарку в соцмережах.

Етапи акції:

1. З 20.04 по 28.04 – прийом заявок
2. 29.04 – фотосесія у квітучих куточках парку літніх людей з дітьми парами
3. 06.05 – виставка фото у Дендропарку

Всі фото будуть висвітлені на сайті та офіційних сторінках в соцмережах.
Фото, що набере найбільшу кількість вподобань буде обрано для соціальної реклами «Цінуй дитинство, поважай старість».

Всі учасники акції отримають свої фото у подарунок.

Опубліковано:
Категорія: Афіша

Теги: ,