Офіційна заява Корпорації «ХХІ століття» стосовно випадку, що мав місце 18 серпня 2017 року

Вчора, 29 серпня на офіційній сторінці Кіровоградської міської ради у Фейсбуці з’явилось відео, де керівник «Гарячої лінії» міського голови Андрій Лейбенко повідомляє  про випадок, що стався у Дендропарку. На відео йшлося про те, що дівчину під час пробіжки покусала безпритульна собака.

Як повідомила мама дівчинки Лимаренко Олена, подія сталася 18 серпня, в той же день вона звернулась на «Гарячу лінію». Її донька Анна вийшла на ранкову пробіжку. Зі сторони вулиці Волкова біля школи №19 на місці, де розташовані сміттєві баки живе зграя безпритульних собак. Завбачивши дівчину, собаки побігли за нею в парк і одна з них вкусила Анну за ногу. Охоронець парку викликав швидку допомогу, дівчинку відвезли до Обласної лікарні, де їй були накладені шви і призначено курс лікування.

«Вулицями міста і в тому числі Волкова дуже багато бездомних собак та котів, які створюють загрозу нашому населенню. Це просто не допустимо, їх не повинно бути.

Я зателефонувала на «Гарячу лінію» губернатора Сергія Кузьменка та міського голови Андрія Райковича. Спілкувалась особисто з Андрієм Лейбенком – я зрозуміла що він виступає ініціатором обліку бездомних собак та їх стерилізації. Але організації, з якими вони співпрацюють («БІМ» та «Щасливий пес») займаються обліком та стерилізацією бездомних собак і їх діяльність не передбачає відлов бездомних тварин і їх подальше утримання.

Вважаю, що при прийнятті закону про гуманне ставлення до бездомних тварин не гуманно віднеслись до людей, порушивши їх права. У нас в місті немає організації, яка б очистила вулиці від цих тварин. Агресивна собака, що покусала людей, продовжує гуляти в районі Волкова і ми нічого з цим не можемо зробить», –  зазначила Олена Лимаренко.

Відносно випадку, що стався Корпорація «ХХІ століття» звернулась з офіційним листом до Кіровоградської міської ради з проханням вжити невідкладні відповідні заходи.

Адміністрація Дендропарку звертається до мешканців Кропивницького  бути обережними на вулицях міста, так як зграї бездомних тварин заполонили практично всі мікрорайони обласного центру.

Опубліковано:
Категорія: Афіша,Новини

Теги: ,