Зорепад юних талантів

31 травня о 12:00 у Кропивницькому Дендропарку відбудеться Гала-концерт обласного фестивалю серед творчих колективів учнів професійної (професійно-технічної) освіти «Зорепад юних талантів».

Організатори фестивалю: Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості.

Метою заходу є розвиток творчих здібностей учнів, залучення учнівської молоді до змістовного дозвілля, популяризації традиційної та сучасної культури світу.

Цього року на фестивалі «Зорепаді юних талантів» мають можливість проявити свої таланти кращі учні колективів більше ніж двадцяти закладів професійної (професійно-технічної) освіти області у трьох номінаціях: вокальному, інструментальному та оригінальному жанрах.

Учасники та гості фестивалю будуть мати можливість ознайомитись з найкращими роботами обласних виставок технічної та декоративно-ужиткової творчості «Чарівні перетворення» учнів професійної (професійно-технічної) освіти, фотоконкурсу «Україна в сьогоденні» та фотоконкурсу «Європейській фото бум», якій відбувся у рамках проекту Представництва Європейського Союзу в Україні «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні» та втілюється євроклубом «Надія» .

Запрошуємо мешканців та гостей міста приєднатися до творчої атмосфери фестивалю.

Чекаємо на вас 31 травня о 12:00 у Кропивницькому Дендропарку за адресою: м. Кропивницький, вул. Євгена Тєльнова, 28.

Детальну інформацію можна отримати у організаторів фестивалю:

0632780203 – Євгенія  Гріднєва,  0508539803 – Віктор Кумпан

Опубліковано:
Категорія: Афіша,Новини