Акция “Три столици Европы”

Путевка в три столицы Европы нашла своего обладателя!

В субботу 15 сентября 2012г. в Дендропарке состоялся розыгрыш путевки в три столицы Европы! Счастливым обладателем сертификата на поездку в Прагу, Будапешт и Вену стал кировоградец Сергей Ксензов.

Также, среди участников акции была разыграна карточка Дендропарка на сумму 200 грн., которую получила Коновальчук Светлана. А возможность насладиться отдыхом в одном из самых уютных ресторанов города выпала Бурлаченко Виктории. Ей вручили подарочный сертификат на сумму 200 гривен от ресторана «Арка».

 

Организаторы акции: Корпорация «XXI столетие» и агентство сети «Феерія мандрів» Студия путешествий «Формула отдыха»

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ

«ВИГРАВАЙ ПОДОРОЖ НА ДВОХ В ТРИ СТОЛИЦІ ЄВРОПИ»

 

I. Організатор акції: Корпорація «XXI століття»

 

Генеральний партнер акції: Агенція мережі «Феєрія мандрів» Студія подорожей «Формула відпочинку» Інформаційні партнери акції: сайт www.dendropark.com.ua та www.restformula.com.ua

 

II. Основні положення:

1. Учасником Акції може бути громадянин України віком від 18 років. Неповнолітні також можуть взяти участь в Акції за умови, що в разі виграшу їх інтереси представлятимуть батьки або піклувальники.

2. Учасниками не визнаються і не мають права брати участь: працівники та представники (їх близькі та родичі) організатора Акції Корпорації «XXI століття» та будь-яких інших компаній, які беруть участь у підготовці та проведенні Акції.

3. Розіграш путівки та інших призів проводиться серед усіх Учасників Акції.

4. Період проведення Акції: з 25 липня по 14 вересня 2012 року. Розіграш відбудеться у Дендропарку 15 вересня 2012 року о 18.00.

5. Призовий фонд:

1 приз – подорож на двох в три столиці Європи: 6 днів/5 ночей.

2 приз – сертифікат від ресторану «Арка» на суму 200 грн.

3 приз – картка Дендропарку з сумою 200 гривень на рахунку 6. Інформація про переможців буде представлена на сайтах www.dendropark.com.ua та www.restformula.com.ua.

7. Про дату та час розіграшу учасникам повідомляється напередодні розіграшу по телефону або електронною поштою.

8. Організатор залишає за собою право публікувати додаткову інформацію про умови Акції.

9. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою повну згоду на безкоштовне використання наданої ним інформації про себе Організатором Акції, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ.

 

III. Умови та порядок участі в Акції:

1. Щоб взяти участь в Акції, необхідно поповнити картку Дендропарку на суму від 200 гривень (одним платежем), заповнити анкету Учасника Акції в місцях поповнення картки, зберегти чек та прийти на розіграш путівки 15 вересня 2012 року.

2. Більше акційних чеків – більше шансів виграти подарунки. Кількість акційних чеків необмежена.

3. До розіграшу призів не допускаються Анкети з однаковими чековими номерами.

4. У розіграші Призів беруть участь тільки ті Анкети, які були заповнені в період проведення Акції.

5. Під отриманням путівки розуміється купівля її за 0,01 грн.

6. Виграш не компенсується грошовим еквівалентом.

 

IV. Умови отримання подарунків. 1. Офіційні Правила Акції публікуються на сайтах www.dendropark.com.ua та www.restformula.com.ua, а також ознайомитися з ними можна за телефоном (067) 520-02-68 протягом усього часу проведення акції з 09 години 00 хвилин до 18 години 00 хвилин.

2. Якщо Переможець не з’явився на розіграш або не може пред’явити чек, організатор зберігає за собою право розіграти приз ще раз (необхідно пред’явити паспорт чи інший документ, який засвідчує особу).

3. За бажанням Переможця Акції може бути обрана інша подорож. Різницю між вартістю такої подорожі та вартістю сертифікату Переможець покриває за власні кошти.

4. У вартість путівки для двох включено:

– проїзд по маршруту автобусом туркласу; – проживання в готелях 3* із сніданками; – супровід курівником групи по маршруту – групова медична страховка – екскурсійне обслуговування згідно програми туру – у вартості туру екскурсії по Празі, Відню, Будапешту та Чеському Крумлову

5. Організатор Акції і пов’язані з Акцією особи не несуть відповідальності за подальше використання подарунків Учасниками після їх одержання та/або за неможливість Учасників Акції скористатись наданими подарунками з будь-яких причин.

Опубліковано:
Категорія: Події