Акція “Україна без наркотиків” – наочна пропаганда здорового способу життя.

22-го серпня, в рамках акції «Україна без наркотиків» відбувся авто-мото-велопробіг, організований Всеукраїнським Благодійним Фондом «Мир та Добробут», який підтримала голова наглядової ради Корпорації «ХХІ Століття» Лариса ОНУЛ.

Уже вдруге у Кіровограді проходить акція “Україна без наркотиків”, мета якої є привернути увагу громадськості до проблеми наркоманії, пропаганда здорового образу життя та звернення до наркозалежних, яким пропонується пройти безплатний курс лікування та реабілітації.

Роман Моїсеєнко, лідер всеукраїнського руху “Україна без наркотиків” говорить:
“Акція приурочена Дню Незалежності, щоб показати всім залежним, що в них є можливість здобути свободу від наркотиків, від того рабства, у якому вони зараз перебувають. Проблема наркоманії поширилася і вкоренилася у нашому суспільстві, тому якщо ми об’єднаємось всією країною ми зможемо подолати цю проблему. За даними Міністерства внутрішніх справ у нас в країні близько 150 000 наркозалежних, а за неофіційними даними цифри є більшими у 8-9 разів, тобто близько мільйону людей страждають від наркотичної залежності. Тобто, масштаби цієї хвороби величезні, саме “хвороби”, яка вбиває наше суспільство із середини”. 80% учасників акції це колишні залежні і вони були яскравим прикладом того, як за допомогою реабілітаціонного центру, людей, які хочуть тобі допомогти та власної сили волі можливо знову повернутись у нормальне життя.

Дана акція об’єднала в собі людей мистецтва, які радо взяли участь у святковому концерті. 

Опубліковано:
Категорія: Події