Благодійний розпродаж “Єдина Країна”!

              Серед усіх численних і визначних дат, які традиційно вшановуються, є і такі, що об’єднують серця людей, змушуючи їх битись в одному ритмі. Саме до них належить свято “Дня міста”, яке кіровоградцям пропонують вшанувати в Дендропарку. 20-го вересня, до 260-ї річниці від дня заснування Єлисаветграду, складовою колоритної розважальної програми, яка очікує на городян, стане Благодійний  розпродаж «Єдина Країна»! Виручені кошти будуть направлені в Головний військово-медичний  клінічний центр «Головний військовий клінічний госпіталь», для  поранених військовослужбовців, які  брали участь у бойових діях на сході України.

В рамках програми:

9.30-11.00 – Прийом від населення випічки та  солодощів власного виробництва, книг, іграшок, одягу та  взуття на розпродаж;

11.00 – Початок розпродажу;

12.00 – Благодійний виступ кіровоградської рок-групи «The Sound Age»;

13.00 – Безпрограшна благодійна лотерея;

13.30 – Конкурс дитячого малюнку на асфальті  « Єдина країна»;

14.00  – Підрахунок  виручених коштів та оголошення результатів.

               Також, під час проведення розпродажу, діти зможуть як слід розважитись на веселих іграх!

Враховуючи нинішню політичну ситуацію, дуже важливо зробити внесок у  благодійну справу. Саме тому, принесіть домашню випічку, солодощі, речі на розпродаж (книги, вироби Hand-made та ін.) Придбайте корисні речі  за антикризовими цінами  для себе та  своєї родини, адже це допоможе пораненим Героям стати на ноги.

              Пам’ятайте, що Україна починається з кожного з нас!

 

Опубліковано:
Категорія: Події