Боротьбу за футбольний трофей урочисто розпочато!

В кіровоградському Дендропарку стартував п’ятий Чемпіонат з пляжного футболу. Він проводиться за підтримки голови наглядової ради Корпорації “ХХІ Століття” Лариси ОНУЛ, сумісно з фізкультурно-спортивним товариством «Спартак».

Цього року за перемогу змагатимуться такі команди, як:

– «Водник»;

– «Гідросила»;

– «Держслужба»;

– «Сатурн»;

– «Беляєво»;

– «Молодь».

З мотиваційною промовою виступив голова Кіровоградської обласної федерації футболу – Безсмертний Віктор Анатолійович;

До вітального слова на урочистій частині заходу долучився і представник Корпорації “ХХІ Століття” – Банік Анастасія:

Я рада вітати Вас сьогодні на найочікуванішій події сезону – урочистому відкритті п’ятого «Чемпіонату з пляжного футболу»! Цю приємну традицію започаткувала ініціативна та творча жінка, голова наглядової ради Корпорації “ХХІ Століття” Лариса ОНУЛ! 

За ці роки пляжний футбол здобув велику популярність та прихильність серед молоді, перетворившись на справжнє спортивне свято. Метою Чемпіонату є популяризація даного виду спорту та здорового способу життя у підростаючого покоління.

Саме тому, Дендропарк завжди радо підтримує активну молодь міста, в пріоритеті якої є саморозвиток та прагнення до вдосконалення, адже це є запорукою успіху у спорті.

Тому, шановні гравці, я бажаю вам перемоги, тому що вислів: «Головне не перемога,а участь», виправдання для тих, хто не зміг її досягти.

Мотивації вам для нових звершень та досягнень! Нові вершини успіху чекають, коли ви їх підкорите!

Після теплих вітальних слів, пролунав Державний Гімн України, що символізувало старт найочікуванішої спортивної події. 

Тому, для тих хто вже зібрався прощатись із літніми теплими вечорами зазначимо, що життя в Дендропарку починає вирувати з новою силою, цього разу спортивною!

Опубліковано:
Категорія: Події