Дендропарк додав нових яскравих барв членам кіровоградської обласної громадської організації матерів дітей-інвалідів та інвалідів “Серце матері”!

Сьогодні у Дендропарку побували члени кіровоградської обласної громадської організації матерів дітей-інвалідів та інвалідів “Серце матері”, на чолі із головою організації Людмилою Шукрутою. Дендропарк прийняв їх з особливою теплотою та радістю. За ініціативи голови міської організації ПП “УДАР” Лариси ОНУЛ, для дітлахів, до яких природа виявилась не прихильною, було організовано веселу ігрову програму. Спочатку малеча прикрасила своїми малюнками на асфальті простори Дендропарку, а потім розпочалось найцікавіше – розважальна програма! Колективні ігри підійняли настрій її учасників до небаченої висоти, адже парком лунав веселий гомін та гучні оплески. Всі діти з обмеженими можливостями, які завітали цього дня, отримали солодкий подарунок від спонсора ТМ “Рудь” – смачнюче морозиво! Після того як малеча підсолодила своє життя, на неї чекало катання на атракціонах, які обирались залежно від вікової категорії та фізичних можливостей, задля максимального комфорту.

Ось такий незабутній та яскравий візит до Дендропарку нанесли члени кіровоградської обласної громадської організації матерів дітей-інвалідів та інвалідів “Серце матері”!

 

Опубліковано:
Категорія: Події