Дендропарк перевіряв як кіровоградці вміють співати!

А вдалось це зробити в межах розважального проекту «Караоке у Дендропарку», яке проходить за ініціативи голови наглядової ради “Корпорації ХХІ століття” Лариси ОНУЛ. Хоча відбіркові тури лишились позаду, проте талановитих і співаючись суботнього дня не бракувало.

 Правила гри хоч і нагадували телевізійну версію шоу та все ж мають свою родзинку. В першому турі, за допомогою надвідомої пісні “Седая ночь, було обрано 8 учасників. В лаконічній розповіді про себе, можна було почути, що не всі учасники є городянами. В першому турі, в співочому батлі зійшлись представники із різних міст, в тому числі із Києва та Харкова.

Весь парк в один голос підспівував учасникам “Караоке в Дендропарку”. В півфіналі зійшлись у справжньому співочому батлі 4 учасника серед яких, за оплесками, було обрано двох фіналістів. Ними стали талановиті чоловік та дівчина.  Ну і звичайно улюблена частина фіналу – збір грошей у капелюхи. Після недовгих підрахунків, організатори одразу визначили переможця. Ним став 37-ти річний Степанов Дмитро, якому вдалось зібрати понад 200 грн., значно опередивши свою опонентку.

 В подарунок від Дендропарку, фіналісти отримали картку зі значною сумою для відвідування атракціонів!

Опубліковано:
Категорія: Події