Дендропарк подарував кіровоградцям патріотично-благодійну концертну програму “Армія сильна – Україна вільна!”

Сьогодні, 2-го  серпня, кіровоградський Дендропарк допоміг своїм відвідувачам проникнутись атмосферою патріотизму. Відбулось це завдяки голові міської організації ПП “УДАР” Ларисі ОНУЛ, адже за її ініціативи на гостей Дендропарку очікувала програма під символічною назвою “Армія сильна – Україна вільна”. Найменші ранкові відвідувачі парку охоче взяли участь у конкурсі дитячого малюнку “Незалежна Україна”. З-під пензля дітлахів народжувався рисунок, від якого віяло патріотизмом та переживаннями за нинішню долю країни.

Деяким часом пізніше стартувала акція “Україна Єдина”. Саме такий напис прикрашав ватман, який поєднав у собі кольори державного прапору. На ньому відвідувачам Дендропарку запропонували написати слова побажання військовим, які нині перебувають в зоні АТО. Десятки бажаючих писали послання до своїх рідних, що мужньо захищають рідну землю, а маленькі рученята дітлахів наносили свої відбитки.

Згодом розпочалась конкурсна програма для захисників Батьківщини, в ході якої чоловіки виконували силові вправи, заручались підтримкою прекрасної статі та проявляли свою кмітливість.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв в зоні АТО. Дивлячись на малюнки дітлахів, якими оточили сцену та на вогонь свічок, що палав на честь Героїв, не всі змогли стримати свої емоції.

Завершився захід благодійним рок-концертом вітчизняних хітів. Живий звук та відомі композиції подарували гостям Дендропарку яскраві враження та істинну насолоду мистецтвом.

Протягом дня, у Дендропарку, громадська ініціатива “Армія SOS” Кіровоград зібрала кошти, сумою 6174 грн. А також, діяла благодійна акція “Я крапля в океані”, за умовами якої 2 грн. з кожного поповнення картки Дендропарку направлено на допомогу українським військовим. 

 

Опубліковано:
Категорія: Події