Дендропарк подарував місту зірковий концерт.

В суботу, 19 вересня, відбулось важливе та очікуване для всіх кіровоградців свято – день народження міста. На честь цієї урочистої події Дендропарк влаштував справжній феєричний та незабутній вечір розваг. Кілька тисяч містян зібралося на центральній площі парку, аби разом відсвяткувати день Кіровограда.

Святковий концерт відкривав народний ансамбль бального танцю “Конвалія”. А особливо підживив динамікою акробатичний балет «Три с половиною». Хлопцям вдалося своїми неймовірними рухами та просто мегапозитивною енергетикою задати правильний настрій всім присутнім. Вони залишили просто незабутні враження від своїх виступів, змушуючи всіх присутніх з завороженими очима спостерігати за їх акробатичними трюками.

Привітати кіровоградців зі святом прийшла депутат міської ради, голова міського осередку партії «УДАР» Лариса Онул. Вона нагадала про велич нашого міста, іменитих земляків та про історичну назву – Єлисаветград. І наголосила, що пишається тим, що народилась і живе у Кіровограді.

А потім, на сцену Дендропарку, аби привітати нас з 261-ю річницею, вийшла справжня зірка українського шоу-бізнесу, учасник п’ятого сезону «Х-Фактору» Артур Логай. Він уже вдруге за цей рік відвідує наша місто з концертом. В минулий раз він підкорив всіх силою свого голосу і щирістю виконання. Неймовірне почуття гумору та відкритість у спілкуванні, які продемонстрував Артур Логай у перервах між виконаннями пісень, створили атмосферу єдності та справжнього свята. А виконані ним композиції змушували підспівувати навіть тих, хто співати не вміє.

Опубліковано:
Категорія: Події