Дендропарк продовжує радувати своїх гостей красою

     Кожен новий день у Дендропарку «оживають» все нові і нові острівки неймовірної природної краси. Природа прокинулася остаточно: квіти радують своїми яскравими барвами, а молода зелень п’янить ароматом свіжості.

     Надихають різнобарвні гіацинти, яскраві тюльпани, мереживні нарциси, тендітні крокуси. Від ландшафтних куточків неможливо відвести погляд. Ноу-хау цього року – зелений куточок в лондонському стилі (за кафе «Глорія»). Смарагдову зелень газону змінюють композиції з старих та нових насаджень дерев і кущів. Тут можна прогулятися по вигнутих плавних доріжках, що створені виключно із природних матеріалів (спили дерев, природний камінь, щепа), та полюбуватись видами на міксбордери. Кожна композиція є неповторною та відкриває нові пейзажі  залежно від точки зору споглядання, але при цьому виглядає завершеною з усіх боків. Тут чергуються відкритий та закритий простір. Відкритий простір – галявини, засіяні різними сортами газонів (6), з урахуванням зволоженості та освітленості території. Закритий простір представляють композиції з дерев, кущів та міксбордери з найрізноманітнішим асортиментом рослин (декоративні злаки, хости, папоротники, грунтовнопокривні, декоративно-квітучі ті ін.). Всі рослини підібрані таким чином, що ними можна буде любуватись від ранньої весни аж до пізньої осені, вони будуть змінювати колір забарвлення листя, ягід, екзотичні дерева порадують своїм цвітінням вже ось-ось. І звичайно ж і на «Лондонському куточку» не обійшлося без тюльпанів. Тюльпанова галявина протікає річкою вздовж усієї його території, змінюючи сорт за сортом і вже готова до цвітіння. Нарциси тут вже розквітли і дарують радість гостям Дендропарку. Вже скоро відвідувачі парку зможуть полюбуватись новими екзотичними рослинами: сакурами, що ось-ось розпустять свої квіти (на фото) тюльпановими деревами, магноліями та багатьма іншими.

      А ще, у зоокуточку з’явилися нові жителі. Це три страуси – Міша, Маша та Глаша. Вони вже дарують позитивні емоції та настрій гостям Дендропарку!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Опубліковано:
Категорія: Події