Дендропарк відзначив світлий день Пасхи! (1 травня)

1-го травня, за ініціативи подружжя Миколи та Лариси Онул, у Дендропарку відбулась колоритна розважальна програма, приурочена до святкування великого християнського свята – Великодня.

З самого рання, свої роботи представили майстри hand-made, а малеча чимдуж мчала до нового розважального комплексу “Острів пригод” на дитячу розважальну програму. Танцювальні вміння дітлали демонстрували на міні-діско з мильними бульбашками. І нарешті, вперше в Сезоні-2016,  діти змагались у квесті! Та не звичайному, а приуроченому до Великого Дня Пасхи. Особливістю програми стала поява поява Пасхального Зайця, який мандрував просторами Дендропарку та роздавав всім гостям Дендропарку крашанки.

Вечірній блок програми належав неймовірно талановитому та перспективному Акробатичному Балету “Три з половиною”, які лічені дні як повернулись із закордону. Динамічні танцюальні номери та ризикований та гуморично-колоритний інтерактив подарував гостям Дендропарку незабутнє враження від концерту.

Полинути до просторів музики допоміг витончений вокал Ігоря Грохотського – переможця Четвертого Сезону “Голос Країни. Перезавантаження” (тренер С. Вакарчук). Приємним бонусом стало світлодіодне шоу від театру вогню “Аура” та джемпера “Грегорі”, яке і завершило святкування 1-го травня!

 Онул Микола

Лариса Онул

 

Опубліковано:
Категорія: Події