Дендропарк влаштував грандіозне святкування 262-ї річниці від Дня Заснування нашого славетного міста!

17-го вересня мешканців міста об’єднало спільне свято, яке вони вирішили відзначити в Дендропарку. Зважаючи на всю значимість цього дня, за подружжя Онул Лариса Анатоліївна та Онул Микола Леонідович, 262-га річниця від Дня Заснування Міста запам’ятається городянам надовго!

Від самого ранку, на гостей наймальовничішого парку, перлини центральної України, очікувала колоритна програма, яка розпочалась із виставок та ярмарків найрізноманітнішого напрямку. Придбати унікальні зразки хенд-мейду, ознайомитись із живописом Михайла Полярного (Олександр Ручін),  – все це можна було зробити в межах парку!

Викликати подив вибагливих відвідувачів Дендропарку вдалось завдяки святковому концерту, приуроченому до Дня Міста. Творчі привітання демонстрували кращі танцювальні колективи та номіновані вокалісти, а також імідж-центр «Ольга».

Істинну насолоду красою танцювального мистецтва подарував шоу-балет «VATAN» із м. Київ, який вразив глядачів своєю латиною та бразильськими танцями. Словом, Дендропарк поринув у яскраву атмосферу карнавального Ріо.

Таємничий шарм святкування ще більше посилився із початком OPEN-AIR. ” Cryo-Dragon” Шоу от Дарта Вейдера (м.Харків) – холодний дим та вогнемети зробили цю вечірку істинно пам`ятною. 

Більше фото в соціальних мережах:

Вконтакті

Фейсбуці 

Онул

Микола Онул

Лариса Онул

Дендропарк Онул

Кировоград Онул

Кропивницкий Онул

Онул Лариса

Николай Онул

Лариса та Микола Онул

Кропивницький Онул

Онул Кіровоград

Опубліковано:
Категорія: Події