Дендропарк влаштував вражаюче шоу бойових мистецтв для своїх відвідувачів!

Вчора відвідувачі кіровоградського Дендропарку могли не тільки насолодитись прогулянкою на свіжому повітрі і катанням на різноманітних атракціонах, а й побачити вражаюче шоу бойових мистецтв, що стало можливим завдяки ініціативі голови наглядової ради “Корпорації ХХІ Століття” Лариси Онул.

Цього дня шанувальники видовищних бойових мистецтв могли побачити на сцені самураїв, представників муай тай, айкідо, будо та ін. А розпочали програму юні вихованці школи айкідо і будо. Вони показали, що не обов’язково бути кремезним і накачаним, щоб вміти постояти за себе. Вони довели це своїми напрочуд граціозними, але дуже дієвими прийомами, які змушували супротивників падати на землю. Після цього естафету перейняли дорослі майстри, які продемонстрували, як можна протистояти озброєному нападнику.

Такий видовищний виступ закінчився досить несподівано, адже у мами єдиної дівчинки із молодшої групи був сьогодні ювілей і вона вирішила поздоровити її прямо зі сцени, сказавши просто “Дякую” із щирими сльозами радості на очах.

В перерві між виступами бійців публіку розважали талановиті українські співаки. І такі музичні паузи видавались досить доречними, адже далі напруга тільки зростала.

Чого був вартий виступ представників школи муай тай, які не тільки показали нищівні бойові прийоми, а й продемонстрували глядачам, що для них навіть цегла та бетонні блоки не перепона, розбивши їх кувалдою на одному із майстрів та розтрощивши вщент палаючі будівельні матеріали голими руками.  

Не відставали від них і вищезгадувані самураї.

Та справжньою родзинкою вечора став виступ нащих пращурів – козаків. Бойове мистецтво українських воїнів виявилось дійсно видовищним та просто захоплювало подих. А їх вбрання виглядало переконливо і яскраво, ніби на сцені стояли ті самі славетні воїни, про яких діти читали в підручниках.

 

Опубліковано:
Категорія: Події