Дендропарк знайшов нові таланти на четвертому відбірковому турі проекту «Караоке у Дендропарку»!

18-го липня, кіровоградський Дендропарк влаштував, можна сказати , традиційне, справжнє свято для любителів живої музики та співу. На майданчику перед головною сценою парку за ініціативи голови наглядової ради “Корпорації ХХІ століття” Лариси ОНУЛ, відбулось справжнє “Караоке на майдані”, участь у якому зголосились взяти десятки людей.

Правила гри хоч і нагадують телевізійну версію шоу та все ж мають свою родзинку. В першому турі, за допомогою пісні “Ой, Смереко”, було обрано 8 учасників.

Репертуар запропонованих організаторами пісень був надвідомий, тому увесь парк в один голос підспівував учасникам “Караоке в Дендропарку”. В півфіналі зійшлись у справжньому співочому батлі 4 учасника серед яких, за оплесками, було обрано двох фіналістів. Ними стали дві дівчинки – Христина та Анжеліка. Ну і звичайно улюблена частина фіналу – збір грошей у капелюхи. Після недовгих підрахунків, організатори одразу визначили переможця. Ним стала Христина, яка зібрала 82,55 грн., а її опонентка Анжеліка – 42 грн.

 В подарунок від Дендропарку, дівчата отримали картку зі значною сумою для відвідування атракціонів. А Христина, по праву, отримала сертифікат на участь у фінальному гала-концерті проекту “Караоке у Дендропарку”!

Опубліковано:
Категорія: Події