Дитяче свято “TV-Ленд” стало незабутнім ярмарком розваг!

“TV-Ленд” – ось таку назву мала розважальна недільна програма у кіровоградському Дендропарку. Завдяки ініціативі лідеру міського “УДАРу” Лариси ОНУЛ, від самого ранку на малечу очікував справжній ярмарок розваг!

Завдяки вікторині на тему телебачення можна було зробити висновок, що полюбляє дивитись підростаюче покоління. За свою активність в ігровій програмі та за умови придбання продукції у Дендропарку, дітлахи отримували “Дендрик” – панівну валюту сьогоднішнього дня. За її наявності можна було здійснити подорож найрізноманітнішими розвагами. Водні баталії в самому центрі парку – ось джерело найгучніших щасливих вересків малечі. Поцілити в свого супротивника та самому промокнути до нитки – ця перспектива неабияк приваблювала непосидючих дітей! Відчула малеча себе і клієнтами “тату-салону”, адже у Дендропарку можливо все! Побувати моделлю для зразків голлівудських зачісок? Просто! Всього лише один “Дендрик” став пропускним білетом для здійснення перегонів на радіокерованих машинках, нової фенечки, боді-арту та фігурок з повітряних кульок.

Яскрава розважальна програма подарувала відвідувачам Дендропарку неймовірні враження, які закарбуються в їх пам’яті, як одні із кращих!  

Опубліковано:
Категорія: Події