Дитячі майстер-класи: новий формат!

  Вже традиційним у Дендропарку стало проведення безкоштовних майстер-класів для маленьких кіровоградців. Кожного дня, декілька годин поспіль, зранку та у вечері кожна дитина може стати учасником неперевершеного творчого дійства.

  Відтепер, в рамках соціальної ініціативи Миколи та Лариси Онул, творчі майстерні від Дендропарку виходять на новий рівень

  Ваше дитя власноруч доторкнеться до процесу створення прекрасного, буде розвиватися інтелектуально і емоційно, навчиться виражати  себе і свої почуття, набуде досвіду взаємин з іншими дітьми, удосконалить навички роботи з різними інструментами і матеріалами.

  Творчі майстерні у оновленому форматі проходитимуть кожного дня з 10:00 до 13:00 та з 16:00 до 19:00 на зелених галявинах парку. На малечу очікують: робоча зона на свіжому повітрі зі столиками та стільцями для творчості та зона відпочинку, де діти матимуть можливість поніжитись у затишку дерев на зручних каріматах, відпочивши від процесу творчості.

  У программі майстер-класів:

Понеділок  – квілінг та дитячий татуаж;

Вівторок – квілінг та ляльки-мотанки;

Середа – пластелін та бісероплетіння;

Четвер – фенечки та витинанка;

П’ятница – малювання фарбами та пластелін;

Субота – клуб розвитку дитини «Ладушки», а також: пластелін та квілінг;

Неділя – фенечки, квілінг та моделювання техніки (1 раз на 2 тижні);

  Кожного дня – безкоштовно для усіх охочих дитячий татуаж.

  Денні заняття закінчуються веселою дискотекою з мильними бульбашками.

  Нагадуємо, що заняття проходять під пильним та дбайливим наглядом аніматорів, а для кожної вікової групи розробляються окремі завдання, тож, у будь-якому разі, творчий процес для вашої малечі буде легким, цікавим та захоплюючим.

  Розвивайте свою дитину, відпочивайте разом з Дендропарком!

   

    

   

Опубліковано:
Категорія: Події