Дитячі розваги, святковий концерт та “Martin robot show” – джерело позитивних емоцій святкового суботнього вечора 9-го травня!

Не лишили 9-го травня без уваги і наймолодших відвідувачів Дендропарку, які були задіяні в цікавій розважальній програмі «Стежинами історії», завдяки ініціативі голови наглядової ради “Корпорації ХХІ Століття” Лариси ОНУЛ.  Досвідчені агротехніки вмить закружляли дітлахів у динамічних веселощах, лишивши їм приємні згадки про цей день та символічні сюрпризи.  

І коли, здалось, день зазнавав свого завершення, у Дендропарку в цей час почалось лише найцікавіше! А саме – розважальна концертна програма, на чолі з талановитою та неймовірно привабливою ведучою – Анною Тішкус. Розпочалась програма з тематичного сценічного виступу від народного художнього колективу Шоу театру молодіжного клубу «Імідж», яким вдалось віднести глядачів до подій 1939-1945-х років.

Як відомо, Дендропарк – це унікальне місце, де здійснюються мрії, відкриваються таланти, та зароджуються маленькі зірочки, які згодом випромінюватимуть яскраве сяйво неймовірної краси! Тому цього суботнього дня, свої вокальні вміння поталанило продемонструвати Лауреату міжнародного конкурсу “Об’єднаймо дітей мистецтва” – Ніколенко Марії, яка виступила з піснею  “Балада про матір”! Дебютанткою концерту стала Анна Єрьоміна, яка переконала глядачів у тому, що сцена Дендропарку просто створена для її таланту!

Винахідливі та неординарні конкурси від Анни Тішкус пробудили бажання у глядачів випробувати на сцені і вокал, і хореографію, а Дендропарк, в свою чергу, відзначив сміливців приємними сюрпризами. Своєю вродою та силою голосу сьогодні зачарували глядачів Тетяна Кондратенко, Марина Випирака, Анна Орлова та Мар’яна Козонак!

А етапажне «Martin robot show» від роботів на ходулях із м. Київ змусили глядачів не випускати своїх рук з телефону, невпинно фотографуючи та знімаючи це дивовижне дійство! Епатажні образи, унікальні костюми та шалена енергетика, – все це  створило неповторну атмосферу динамічної вечірки!

 

Опубліковано:
Категорія: Події