Двісті двадцять дев’ять шкіл Кіровоградщини отримали від Віталія Кличка спортивний інвентар!

На 1 вересня 229 шкіл Кіровоградщини отримали від Віталія Кличка, лідера політичної партії «УДАР» та українця №1 у всьому світі спортивний інвентар. Футбольні, волейбольні, баскетбольні м’ячі та скакалки стануть в нагоді школярам під час занять спортом.

Забезпечення здоров’я українців – один із пріоритетів «УДАРу». А без активних занять спортом цієї мети досягнути неможливо. Притому важливо, аби фізичний розвиток українців починався з самого малечку. Адже саме від цього залежить майбутнє нації.

Спортивний інвентар від Віталія Кличка отримали 229 шкіл Добровеличківського, Компаніївського, Бобринецького, Новоукраїнського, Вільшанського та Кіровоградського районів області, а також безпосередньо обласного центру. Загалом у них навчається близько 40 тисяч дітей.

Також під час святкових лінійок всі школярі перелічених шкіл отримали від Миколи та Лариси Онул, активних членів місцевого «УДАРу» флаєра, які дають право їх власникам на безкоштовне катання атракціонами Дендропарку, розташованого в обласному центрі, який визнано перлиною центральною України.

На лінійках наголошувалось, що подарунки від політичної сили Віталія Кличка школярі отримуватимуть і надалі.

Опубліковано:
Категорія: Події