Голова міської організації ПП “УДАР” Лариса ОНУЛ зробила подарунок членам православного табору “Стежина добра”!

Вперше в Кіровограді розпочав свою діяльність православний табір “Стежина добра”. Долучилась до його діяльності  і голова міської організації ПП “УДАР” Лариса ОНУЛ, подарувавши учасникам табору право на безкоштовне катання на 3-тьох атракціонах в межах Дендропарку. Уявіть лише, яка радість панувала на обличчях дітлахів цього дня!

Досить символічним стало розпочати діяльність православного табору саме цього року, зважаючи на події, які нині відбуваються на території України. Саме тому, вбачаючи проблему виховання старшого покоління, було прийнято рішення активно впливати на формування особистості дітей та підлітків. В основі ідеї започаткування табору є книги “Хроніки Нарнії”, які особливо полюбляють діти. Автор циклу із семи дитячих фентезійних книг доносить до читачів ідею, що потрібно любити один одного, що в боротьбі зі злом завжди перемагає добро. Це наштовхує на висновок, що “Хроніки Нарнії” вміщують багато натяків на християнські ідеї в доступному для юного читача вигляді. 

Варто зазначити, що православний табір “Стежина добра” є туристичним, в якому домінують вічні християнські цінності, а особливо – взаємоповага та взаємодопомога.

А надалі, лише найцікавіше очікує на дітей, які стали членами табору, а саме: відвідування музеїв, цікаві майстеркласи, чемпіонат з хокею та багато іншого, що урізноманітнить дозвілля підростаючого покоління. Цікавим є те, що волонтери “Стежини добра” прибули із Волині, маючи на меті продемонструвати дітлахам особливості вмінь, які необхідні для успішного туризму, так як в перспективі планується зробити табір виїзним.

Засновники даного православного табору на Кіровоградщині, заручаючись підтримкою небайдужих людей, прагнуть, щоб їхні вихованці стали достойними громадянами нашої держави, докладаючи усіх зусиль для досягнення цієї благої мети.

Опубліковано:
Категорія: Події