Грандіозне цвітіння тюльпанів-2016!

Всеукраїнське лідерство та визнання та – от, чим може пишатись Кіровоградський Дендропарк, декілька років поспіль здобуваючи перші місця у відомих рейтингах, завдяки квітучій феєрії духмяних ароматів тюльпанів. 

Зовсім скоро в Кіровоградському Дендропарку, за ініціативи голови наглядової ради Корпорації “ХХІ Століття” Лариси Онул,  знову запанує квітковий рай з понад 2-х мільйонів тюльпанів. Лічені дні лишились до того, коли українці отримають дивовижну можливість насолодитись неперевершеними ароматами квіткових композицій, які майорітимуть барвами вражаючого колориту, збентежуючи своєю красою серця всіх, чий погляд торкнеться досконалого образу природи.Незабаром Ви зможете поринете у незабутній світ видовищних вражень витонченою красою природи, яка полонить вас своєю незрівнянною поетичною вродою.

 Не пропустіть можливості відчути істинне естетичне задоволення від мальовничих просторів Дендропарку, уквітчаних дивовижними та унікальними весняними рослинами! 

Залишіть  на знімках цю природну гармонію, як одне з найдивовижніших скарбів нашої  планети. Присвятіть свої сонячні весняні вікенди  насолоді унікальним місцем в самому серці України.

Дендропарк очікує саме на Вас!

Опубліковано:
Категорія: Події