Інгульську – ні: Кіровоград повстав проти ігнорування свого волевиявлення.

Остання неділя перед новим роком у Кіровограді видалась вкрай неспокійною. Містом прокотився справжній революційний спалах через те, що комітет Верховної Ради проігнорував результати опитування по перейменуванню міста, в ході якого більшість респондентів віддала свої голоси за “Єлисаветград” (35153 голоси), та підтримала іншу назву, яка була на другій позиції – “Інгульськ” (4302 голоси).

Прогнозовано, людей обурило таке рішення і це вилилось у масштабну акцію протесту. Сьогодні, 27 грудня, тисячі кіровоградців прийшли під стіни міськради, щоб висловити своє справжнє ставлення до запропонованої ВРУ назви. Мітингувальники принесли із собою різноманітні плакати “Мы против Ингульска”, “СТОП Ингульск”, “НЕТ Ингульску!” тощо.

До акції долучились представники різних класів та професій. Тут можна було побачити і пенсіонерів, і студентів, і дорослих, і дітей, і військових. Навіть новообраний міський голова Андрій Райкович опинився серед протестувальників та вільно спілкувався із ними.

Примітно, що люди вийшли не тільки протестувати проти “Інгульска”, а й підтримати “Єлисаветград”. В підтримку назви, за яку проголосувала більшість, люди періодично скандували “Єлисаветград!”. 

Опубліковано:
Категорія: Події