Керівництво лікарні не повідомило батька травмованої дівчинки про оплату її лікування.

Вчора в Кіровоградському прес-клубі відбулась конференція, за участю батька дівчинки, яка 11 липня отримала травму голови внаслідок неочікуваної поломки одного з атракціонів в Дендропарку.

Владлен Федоров відразу повідомив, що дівчинку вже виписали з лікарні і вона одужує, та навіть посміхається. Першого вересня батьки планують відвести дитину у школу, разом із іншими учнями, щоправда від занять фізкультурою її звільнено на цілий рік. За цей час, за словами батька, мають розсмоктатись червоні кров’яні згустки, що виникли внаслідок удару головою.

Після того, як чоловік описав стан дитини на даний час, на нього посипався шквал запитань від журналістів. І тут варто відмітити той факт, що на прес-конференцію не було запрошено ані представників Дендропарку, ані лікарів, які могли б підтвердити або спростувати ті чи інші слова батька.

Так, на запитання чи допомагала йому якось «Корпорація XXIстоліття» із лікуванням доньки, батько відповів, що йому про це ніхто не повідомляв, хоча він і бачив на місцевому форумі копії чеків, які свідчили про переказ коштів на лікування дитини, тому не виключає, що гроші могли бути перераховано без його відома. Тут виникає цілком логічне запитання вже до керівництва лікарні: «Чому батька ніхто не сповістив про те, що на лікування його дочки було перераховано суму в 6500 грн.?». За словами пана Федорова лікарі ще й казали йому час від часу, що потрібні ті чи інші ліки, і їх доводилось купувати. Проте, чеки подружжя в принципі цілеспрямовано не зберігало, тому підтвердити понесені витрати вони в разі необхідності не зможуть.

Також прозвучало запитання стосовно реабілітації дитини. Батька попросили пояснити, чому він відмовився від пропозиції відправити дівчинку на реабілітацію до Києва чи якогось іншого більш придатного міста, де є високо кваліфікаційні заклади для цього. Чоловік пояснив це тим, що хвилюється за те, як дитина буде переносити переїзд, тому не хоче ризикувати. Втім, додому у Севастополь все ж повертатися доведеться.

Крім цього пан Владлен прокоментував ситуацію із атракціонами. Він підтвердив те, що всі споруди пройшли перевірку і за його даними з ними все добре. Що ж стосується атракціону «Орбіта», який став причиною трагедії, то по ньому перевірка ще досі ведеться, але про результати говорити поки що зарано.

В свою чергу адвокат, що була присутня на прес-конференції заявила про те, що позов вони подавати не збираються доти, доки не будуть оголошені результати експертизи. І тільки після встановлення того, були там якісь порушення чи ні – буде прийнято рішення про пошливість подання. 

Опубліковано:
Категорія: Події