Кіровоградська весна починається з Дендропарку

В кожному українському місті існує свій власний підхід до організації дозвілля гостей та місцевих жителів – створюються центри для розваг, сучасні кінотеатри, ігрові та концертні майданчики. В Кіровограді є таке місце, де все перераховане злилося воєдино – це міський Дендропарк. Окрім того, що тут відвідувачам різного віку  надається широкий спектр послуг – від філіжанки запашної кави до катання на багаточисельних атракціонах – у парку багато уваги приділяють естетичній складовій.

З першими промінчиками весняного сонечка кіровоградці традиційно починають рахувати дні до появи перших тюльпанів. Сьогодні – це лише зелені паростки, але вже не за горами той день, коли паркові клумби «вибухнуть» яскравим ароматним різнобарв’ям цього дивовижного природного дару та, водночас, творіння рук людських.    

Приємно відзначити, що слава про наш Дендропарк сягнула далеко за межі обласного центру. Кожного року гості з інших міст України приїздять сюди знову і знову, щоб розділити з нами радість приходу весни та насолодитися її тендітною красою. Але й саме очікування цього дива дарує відвідувачам приємні миті. Ось чому з самісінького ранку до пізнього вечора доглянутими доріжками парку прогулюються умиротворені дорослі та невгамовні дітлахи. Свіже повітря, пташині трелі, спокійна атмосфера сприяють чудовому відпочинку та гарному настрою шанувальників Дендропарку.    

 

 

Опубліковано:
Категорія: Події