Кіровоградський Дендропарк – епіцентр дитячої радості!

Якщо Ви запитаєте у дитини, що мешкає у Кіровограді, якої події вона очікує найбільше, не сумніваєтесь, що у відповідь з її маленьких вуст прозвучить: “Недільне “Свято Дитинства” у Дендропарку!”. Цей захід наскільки полюбився дітям, що дана розважальна програма щотижня збирає шалену кількість учасників. І все це відбувається за підтримки голови міської організації ПП “УДАР” Лариси ОНУЛ!

В ході ігрової програми учасники змагались в парах, демонструючи вміння крутіння обручу, а той, хто здобував перемогу у цьому непростому двобої,  – отримував гучні оплески вболівальників. Проте, на розважальній програмі увага концентрувалась не лише на спортивній вправності, але і знаннях математики! І Вам не почулось!  Ще багато інших ігор очікувало на дітей цього дня, за старання в яких, вони отримували подарунки. І саме завдяки різноплановості розважальної програми, нам вдається подарувати радість всім дітлахам,  без винятку!

І нарешті настав час для квесту – командної гри, яка проходить в надшаленому ритмі. Боротьба за перемогу цього разу виявилась особливо запеклою. Ще б пак! Адже кількість завдань, яка ставилась перед учасниками для виконання сягала 10-ти та і виконувати їх потрібно було наввипередки! А в цей час, більш юні мешканці Дендропарку танцювали на сцені під ритми запальної музики на радість собі та своїм люблячим батькам.

Та от настав момент, коли і учасники квесту прибігли до сцени, повідомити, що достойно виконали всі завдання, які потрібно було зробити. Та з полегшенням видихнули вони тільки після оголошення результатів, та отримання подарунків. А були вони від  спонсора «Фрузі» (ТМ “Чумак). Мікси натуральних фруктів, овочів та ягід були як ніколи доречними для дітей цього дня.

Вже в котре мешканці міста переконались, що Дендропарк – це краще місце для розваги їхніх дітей!

 

Опубліковано:
Категорія: Події