Колоритний візит до Дендропарку вихованців дошкільного навчального закладу №62!

Сьогодні до Дендропарку завітали вихованці дошкільного навчального закладу №62. Цей день для діточок став як ніколи особливим, адже вони побували на занятті ботанічного гуртка “Таємниці Природи”, який функціонує за ініціативи голови міської організації ПП “УДАР” Лариси ОНУЛ. В межах заняття малеча ознайомилась з принципом висаджування рослин, відкривши для себе чимало нових відомостей! Викладач координувала дітей, не лишаючи без уваги жодного із вихованців. На самих лише теоретичних засадах інформативна частина заняття не обмежилась, адже діти зазирнули до історичних відомостей, поповнивши свої знання новими захоплюючими легендами та історіями. Проявляла малеча і свою кмітливість, наввипередки відгадуючи тематичні загадки. Викладач гуртка провела з дітьми невеличку екскурсію Дендропарком, розповідаючи про властивості деревних та кущових рослин, які вони бачили перед собою, що провело вихованців садочка у справжній захват. Коли прийшов час завершувати заняття, всі дітки поділились враженнями та тим, що їм найбільше запам’яталось.

Вважаєте, що на цьому приємні сюрпризи для малечі завершились? Аж ніяк! Адже далі на них очікувало право на безкоштовне катання на 2-х атракціонах! Їх радість була наскільки бурхливою, що заповнила собою навіть віддалені куточки Дендропарку. Під час катання на атракціонах невпинно лунав веселий гомін малечі, які не приховували відчуття нестримного щастя.

От таким колоритним виявився візит до Дендропарку вихованців дошкільного навчального закладу №62!

А якщо Ви бажаєте відкрити для себе “Таємниці Природи” у межах ботанічного гуртка, ми запрошуємо Вас кожної неділі о 10.00 годині на його заняття!

Опубліковано:
Категорія: Події