Квітуча весна в Кіровоградському Дендропарку

Кожен день  весни наближає нас до тієї миті, коли в Дендропарку розпочнеться справжнє свято кольорів та  ароматів.  Більш ніж мільйон тюльпанів, колекційні сорти крокусів, мускарі, гіацинтів, нарцисів та інших дивовижних квітів занурять перехожих у море квітучого раю. Сьогодні декілька слів про тюльпани:

 

 

 

 

 

 До  уваги відвідувачів – один з найцінніших сортів в своєму класі – Red Riding Hood (що в перекладі означає «Червоний капелюшок»). Сорт був виведений в 1953 році, але й сьогодні є дуже популярним серед поціновувачів тюльпанів. 

Ви не зможете пройти повз одного з найцікавіших сортів, який було названо на честь засніженого вулкану в США  Mount Tacoma. Квітка з білосніжними пелюстками зачаровує своєю елегантністю і витонченістю.

Для прихильників солоденького теж є приємна новина – скоро розквітне тюльпан з назвою Sorbet, який асоціюється з прохолодним фруктовим десертом.

Слід згадати й про провідний промисловий сорт, відомий в усьому  світі. Це – родоначальник багатьох сортів свого класу – тюльпан Apeldoorn. Коли дивишся на його яскраво-помаранчеві пелюстки, душа наче зігрівається в промінчиках літнього сонечка.

 

А наступна інформація буде цікавою саме для любителів тюльпанів.

Виявляється, що ви, дорогі друзі,  маєте сильну волю, можете довго гнутися, але не зламаєтеся ніколи. З вами завжди легко спілкуватися на різні теми, ви – душа компанії.  Але разом з тим ви не поспішаєте розкривати свої плани й довго тримаєте їх у таємниці. Ви дуже загадкові та володієте величезним потенціалом. На відміну від прихильників орхідей, любителі тюльпанів задовольняються тим, що мають, вміють радіти кожному моменту.

Легенда про тюльпан

Існує  така легенда, що в бутоні жовтого тюльпана було закладено щастя. До щастя ніхто не міг дістатися тому, що бутон не розкривався. Коли маленький хлопчик, гуляючи  з мамою, вперше побачив прекрасний жовтий бутон, він із щасливою посмішкою побіг до квітки. Начебто назустріч усміхненій дитині  тюльпан розкрився. З тих пір вважається, що подаровані тюльпани приносять щастя та хороший настрій.

Значення квітки

Тюльпан звичайний – прекрасний коханець, слава.

Тюльпан червоний  – зізнання в коханні, повір мені.

Тюльпан строкатий  – прекрасні очі.

Тюльпан жовтий – твоя посмішка, як сонячне світло.

Опубліковано:
Категорія: Події