Лариса Онул привітала жителів міста з Новим роком та Різдвом Христовим!

Член виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, голова наглядової ради Корпорації «ХХІ століття» Лариса Онул привітала жителів міста з Новим роком та Різдвом Христовим.

«Шановні кіровоградці! Від усього серця вітаю вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом спільної радості, веселощів, душевним теплом і надією, очікуванням дива і казки.

В році, що минає, хотілося б залишити негаразди, проблеми, гіркоту нездійсненних мрій та сподівань. Утім, він збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі зичу вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов. Успіхів вам і удачі, щастя і благополуччя!» – наголосила Лариса Анатоліївна.

Опубліковано:
Категорія: Події