«Love is» історія кохання

Інтерв`ю з найромантичнішою парою міста, переможцями проекту «Love is»: Козюк Віталій & Ольга та їх історія кохання.

22-го серпня, на проекті «Love is» у Дендропарку було обрано найромантичнішу пару міста-2017. Прес-службі Дендропарку стала цікава історія їхнього кохання, яка привела до перемоги у проекті.
 
Віталію, як і де відбулось ваше знайомство з Ольгою?
 
Ми познайомились під час студентських років, навчаючись в одному ВУЗі в м. Києві. По закінченню навчання ми переїхали разом до м. Кропивницького.
 
Скільки років ви разом та чи одразу Ви зрозуміли, що є долею один одного?
 
(Говорить Віталій): Я однозначно був переконаний, що Оля мені подобається, і що до неї мене проймаюсь світлі почутті закоханості, проте серйозні почуття прийшли в процесі спілкування та проведення разом спільних моментів життя.
 
Як довго Ви виношували ідею зробити пропозицію та освідчитись своїй коханій?
 
По приїзду до м. Кропивницький, а це було близько 4-х місяців тому, зрозумів, що маю чіткий намір одягти Олі каблучку. Тобто, ця думка зародилась та виношувалась протягом даного часу.
 
Який найяскравіший романтичний або пригодницький спогад за період ваших стосунків?
 
В загальному, період наших стосунків та побачень був дуже насичений яскравими подіями, адже наші почуття зароджувались та розвивались в місті Києві. Складно виокремити один яскравий спогад, адже разом ми катались на картингах, спускались в кулі згори, стрибали разом з парашуту та багато ін.
 
Дуже цікаво, кому із вас належала ідея взяти участь у проекті «Love is» у Дендропарку?
 
Ідея взяти участь у конкурсі належала мені (говорить Віталій), своїй коханій Олі я сказав про участь у конкурсі, коли ми заходили до Дендропарку! Вона була дуже здивована. Хоча Оля екстремальна людина, проте нотка бентежності все ж простежувалась. Вона згодилась, і ні краплі потім про це не пошкодувала.
 
Які емоції вас переповнювали після участі у проекті?
 
Додому ми йшли пішли, і вся дорога була в емоціях, які нас неймовірно переповнювали! Адже освідчення було зовсім нещодавно. Чіткої мети перемогти ми собі не ставили, просто хотіли розповісти про історію свого кохання, яке палає в нашому серці.
 
Ось така приємна бесіда відбулась із переможцями проекту «Love is» у Дендропарку, закоханими молодими серцями, які довели та відкинули всі страхи, гордо розповівши про історію свого кохання.
 
Дендропарк бажає всім кохати, щиро, взаємно та кожної миті життя!
Опубліковано:
Категорія: Новини,Події

Теги: ,,