Маленьким гостям Дендропарку відкрився “Світ Discovery”!

Сьогодні, 17-го серпня, вибір чималої кількості городян впав на те, щоб провести недільний день у кіровоградському Дендропарку. Особливо цьому раділи маленькі відвідувачі парку, які  змогли потрапити до “Світу Discovery”! Відбулось це завдяки голові міського “УДАРу” – Ларисі ОНУЛ, яка подарувала дітлахам незабутню розважальну програму.

Пізнавальні тематичні конкурси та вікторини, цікаві факти та інтерактивні ігри, спортивні двобої та шалена дискотека під кращі хіти сучасності – ось, що очікувало на малечу, яка віддала перевагу  яскравому дозвіллю. Та найбільшою популярністю користувався широко спектральний ярмарок розваг! Відвідати “тату-салон” чи стати моделлю для боді-арту; бути прикладом вишуканої голлівудської зачіски чи  отримати фігурку з повітряних кульок, – все це стало цілком можливим! Обзавестися фенечкою, похизуватися патріотичним манікюром,  або ж проявити свою кмітливість та примножити кількість Дендриків – панівну валюту сьогоднішнього дня, виявилось під силу всім маленьким активістам!

Поборолись сьогодні і за цінні призи, адже в ході розважальної програми розігрували сертифікати на відвідування занять у Кіношколі, по закінченню якої, перед випускниками відкриється чимало перспектив.  Переможці отримали головну нагороду, а тим, хто лишили боротьбу не дійшовши до фіналу, дістались символічні призи за старання.  

Саме таких яскравих барв додали гості Дендропарку своєму останньому дню тижня! 

Опубліковано:
Категорія: Події