Марафон “Добро живе у Дендропарку” триває, а діти вже з подарунками

Акція відбулася в рамках благодійного марафону “Добро живе у Дендропарку”. У передноворічному багажі, що надійшов до дітлахів, – продукти до святкового столу. У закладі проживає 14 дітей: найменшому вихованцю – 9 років, найстаршому – 17 років.

“Наш дім”- єдиний заклад в Україні незакритого типу, який відрізняється від інших закладів тим, що не має обслуговуючого персоналу. У будинку діти готують їжу, прибирають самостійно. Таким чином вихованці закладу адаптуються до самостійного життя.

З привезеними продуктами діти освоюватимуть кулінарію та зможуть пригостити усіх гостей, які приїдуть до них у свята.

“Ми зверталися до наших друзів, які нам раніше допомагали напередодні новорічних свят. У свята хочеться порадувати дітей чимось смачним. До того ж до нас приходять друзі та гості, яких хочеться пригостити. Подружжя Онул неодноразово нам допомагали, у нас є ялиночка від них, яку ми скоро встановимо. Тому і цього разу вони нас підтримали. Також 18 грудня родина Онул запросила нас у Дендропарк на відкриття новорічної ялинки”, – розповідає директор дитячого будинку Наталія Вінницька.

 

Нагадаємо, що вихованці “Нашого дома” та вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей готують листи святому Миколаю зі своїми бажаннями, які вкинуть до чарівної скриньки для здійснення мрій під час свята відкриття ялинки у Дендропарку 18 грудня.

 

Онул

Микола Онул

Лариса Онул

Николай Онул

Дендропарк Онул

Опубліковано:
Категорія: Події