Минула дитяча розважальна програма “Козацькі Забави у Дендропарку”!

10-го травня, у кіровоградському Дендропарку, за ініціативи голови наглядової ради «Корпорації XXI Століття» Лариси ОНУЛ, відбулась тематична дитяча розважальна програма «Козацькі Забави у Дендропарку»! З самого рання дитячий гомін панував серед мальовничих просторів Дендропарку!

Розпочався недільний ранок із динамічного танцювального майстер-класу від мережі жіночого фітнес клубу «Fit Curves», приурочений до Дня Матері. Ритмічні рухи під ранковий весняним промінням сповнювали життєвої енергії та подарували заряд позитивного настрою відвідувачам Дендропарку.

Згодом веселощі почались і для самих маленьких відвідувачів Дендропарку, які були задіяні в розважальній ігровій програмі «Козацькі Забави». Як справжні козаки, вони співали українських пісень, змагались в естафетах та брали участь в іграх, за які були нагородженні «Дендриками» – найголовнішою валютою сьогоднішнього дня. Саме  «Дендрики» давали право маленьким відвідувачам Дендропарку брати участь в ярмарку розваг, на якій дітлахи могли зробити патріотичну зачіску та манікюр; отримати «позитивну» повітряну кульку та цікаву фігуру з неї; «замовити браслет» та «побувати в тату-салоні», примножити кількість  «Дендриків» та позмагатись в боротьбі за максимально можливу кількість мильних бульбашок, які вдалось надути. 

Аналогічні розваги чекали на дітвору і після нетривалого обіднього відпочинку, проте колориту розвагам додали аніматори в костюмах ростових ляльок із улюбленого мультфільму «Льодовиковий Період».  

Опубліковано:
Категорія: Події