Мрії дітлахів втілили в життя завдяки акції «Добро живе у Дендропарку»

У переддень святкування Нового року, Дендропарк продовжив благодійну діяльність, в рамках проекту «Добро живе у Дендропарку». 

Творча команда колективу Дендропарку завітала до Центру соціально-психологічної реабілітації. З танцювальною розважальною програмою до малечі завітав Дід Мороз, який зібрав у танку всіх вихованців, відзначаючи абсолютно всіх, як найкращих танцівників, фірмовими блокнотами та «макаронами». 

Цінні призи малеча та підлітки отримали, розказавши Діду Морозу вірш або гарно привітавши з Новим Роком. Радості малечі не було меж, адже напередодні свят вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації писали листу Діду Морозу із побажаннями подарунків, які він і приніс цього дня. 

Особливо душевними були обійми зовсім маленьких діточок, які так потребують родинного тепла. Напам`ять про цей день була зроблена колективна світлина, де малеча щиро радіє отриманим подарункам та створеній атмосфері святковості. 

Вихованці дитячого будинку сімейного типу «Наш дім» також будуть бавитись новими цінними подарунками від Дендропарку. За чашкою гарячого чаю, в теплій дружній атмосфері, діти переглядали отримані подарунки та відчули всю ту магію сюрпризів, яка властива Новорічним святам. 

Знову, після проведеного часу з дітьми, на вуста навертаються відомі всьому світу слова Хілларі Клінтон: «Чужих дітей не буває». І про це важливо пам’ятати.

 
Лариса та Микола Онул
Онул
Микола Онул
Лариса Онул
Благодійність Онул
Допомога Онул
Онул допомога
Онул допомогає
Опубліковано:
Категорія: Події