Насолода тріумфом Володимира Кличка VS Брайанта Дженнінгса у Дендропарку!

Ще раз пройнятись відчуттям гордості за Україну та смаком перемоги вдалось сьогодні, 26-го квітня, у кіровоградському Дендропарку під час трансляції бою «Володимира Кличка VS Брайанта Дженнінгса».

Та перш, ніж літній кінотеатр у Дендропарку перетворився на епіцентр вихору динамічних емоцій, відбулась не менш гаряча, тематична конкурсна програма. Виявилось, що вікторина на біографічні відомості Володимира Кличка не така вже і складна для відданих прихильників боксу. Та найбільший шквал емоцій викликав конкурс, умовами проведення якого стала побудова умовного рингу…за допомогою стрічки та 4-ьох добровольців! А боротьба на «рингу» була зорієнтована скоріш на інтелектуальні дані тих, хто зішовся в «двобої» на сцені Дендропарку.

Та старання тих, хто опинявся на сцені не були марними, адже всі активісти були удостоєнні призів від фан-клубу Кличко! До того ж, дуже цінних.

По завершенню конкурсної програми на екрані з’явилась обіцяна трансляція бою, на якій глядачі солодко смакували перемогу гордості нашої держави – Володимира Кличка!

\

Опубліковано:
Категорія: Події