Найчуттєвіший виступ сезону від зіркового гостя – Влада Ульянича!

5-го вересня, за ініціативи голови наглядової ради Корпорації «ХХІ Століття» Лариси ОНУЛ, кіровоградський Дендропарк зібрав усіх шанувальників популярного телевізійного проекту «Х-Фактор» біля сцени. Вдалось це завдяки візиту зіркого гостя – Влада Ульянича.

Та перед тим як потішити бажання шанувальників зробити нову світлину з кумиром, Дендропарк розпочав захід із виступів місцевих виконавців. Після витриманної інтриги, на сцені нарешті з’явився зірковий гість – фіналіст проекту «Х-Фактор-5» – Влад Ульянич!

 Влад – один  з не багатьох випускників «Х-фактора», які мають за своїми плечима власний альбом. Почути наживо авторські пісні талановити артиста змогли всі, хто не злякався дощу. Хоча, як виявилось потім , багато хто наполягав на тому, що дощова погода тільки надала заходу додаткового шарму. Особливо чуттєвою кульмінацією виступу став епізод, коли під надромантичну авторську пісню Влада «Ты моя», молодий чоловік освідчився в коханні своїй дівчині, та зробив їй пропозицію прямо на сцені, після чого вони розтанули в танці.

Розшаленіла публіка, яка мокла під дощем і ні крок не відходила від сцени, не менш стійко не відпускала артиста, тричі викликаючи його заспівати на біс!

Тепер же віддані прихильники милуються спільними фотокартками із артистом й висловлюють свої слова подяки за вишуканий талант та незабутні емоції!

Опубліковано:
Категорія: Події