«Неонове святкування» першого травня!

Гомін на алеях, щасливі обличчя перехожих, сяючі усмішки дітлахів – це лише незначний відсоток того, як можна охарактеризувати святкування 1 травня у Дендропарку. Незабутнім емоціям цього дня слід завдячити голові наглядової ради Корпорації «XXI століття» Ларисі ОНУЛ. Саме завдяки її ініціативі ми змогли насолодитись святковою концертною програмою серед феєрії квітучих тюльпанів! 
Початок концертної розважальної програми 1-го травня увінчався демонстрацією вокальних здібностей кіровоградських талантів. Відкрив святковий концерт улюбленець публіки Ігор Ілючек! Пройнятись ритмами закордонних композиції вдалось завдяки виступу Надії Кравченко, Тетяни Кондратенко та Ілони Крицької,  які зачарували глядачів своєю майстерністю та вражаючими вміннями! Не зважаючи, що сьогодні лише перше травня, всі присутні на концертній програмі «побували» на Карибському морі, ще й в ролі Піратів! А вдалось це реалізувати завдяки живому унікальний виступу Олександри Сербул, яка інструментально виконала композицію Клауса Бадельта, в оранжуванні Джеррода Реднича «Пірати Карибського моря»! 
І нарешті, коли всі вогні, які осяяють Дендропарк були вимкненні..в аболютній темряві почалось “Неонове шоу” від гостей із Дніпропетровська «Махатма». Незвичайні образи та креативна хореографія – ось, що створило унікальну атмосферу абсолютно іншого простору 1-го травня на сцені Дендропарку! 
Ось таким харизматичним відтінком оволоділо святкування першого травня у Дендропарку! Та це лише початок марафону незабутніх програм святкових травневих вихідних!

Опубліковано:
Категорія: Події