Незабутнє святкування “Дня Нептуна” у Дендропарку!

Сьогодні, 27-го липня, маленькі гості Дендропарку змогли привідкрити для себе таємниці загадкового Водного Царства! Адже за ініціативи голови міського осередку “УДАРу” Лариси ОНУЛ, у розважальному епіцентрі міста відзначали “День Нептуна”! Спочатку на малечу очікувала тематична ігрова програма, на яку завітав сам винуватець святкування, повелитель морських глибин – цар Нептун! Юні представниці прекрасної статі перевтілювались в русалоньок, дефілюючи головною сценою парку. Та особливу радість принесли веселі конкурси, на яких команди виконували завдання з максимальною швидкістю та високою якістю.

Наступним етапом святкування стали водні баталії, які надовго закарбуються в пам’яті дітлахів! Вся шалена енергія малюків знайшла своє втілення, коли вони невгамовно лучили один в одного з водного пістолету-помпи. Нікому із малечі не вдалось уникнути водних “пострілів”!

Пригодницький квест став родзинкою сьогоднішнього святкування. Завдяки йому, дітлахи відчути себе справжніми героями, що гостюють у морських повелителів! Адже на шляху до перемоги, малеча вчилась зав’язувати морський вузол, цілилась в мішень у водному тирі,  пізнавала карту світу, виконувала орігамі та ще чимало інших цікавих завдань. І все, щоб догодити владному Нептуну! Та вдалось це зробити лише одній команді, яка отримала першість у квесті! А винагороду вони отримали від спонсору сьогоднішнього заходу – ТМ “Живчик”.

 Саме таким грандіозним святкуванням “Дня Нептуна” відзначився сьогоднішній день у Дендропарку!

 

Опубліковано:
Категорія: Події