Перлина краси – Дендропарк: перетворимо Кіровоград на чисте місто разом!

Ще в березні міськвиконком прийняв рішення оголосити квітень місячником з благоустрою Кіровограда. Ініціативу місцевої влади підтримали представники кіровоградської міської організації партії «УДАР». Проте, через незвично холодний і дощовий початок квітня активісти не мали змоги в повній мірі облагородити рідне місто,але нарешті прийшло справжнє тепло – саме час реалізувати правильні рішення.

Саме сьогодні, нарешті природа дала можливість кіровоградським «УДАРівцям» та містянам облагороджувати Кіровоград, а почати вирішили саме з нашого місцевого «оазису» краси – Кіровоградського Дендропарку.

З самого ранку, більш ніж сто жителів міста, прибирали територію парку аби зробити наше місто ще гарнішим.

Долучилися до сьогоднішньої толоки і наймолодші кіровоградці, які прийшли до Дендропарку з батьками. Як то кажуть, після старанної роботи потрібно і відпочити. Дітлахи були у надзвичайному захваті, коли їм надали можливість кататися на будь-яких атракціонах. Сміх та радість дітей просто не можливо передати словами. А поки дітлахи каталися, батьки мали змогу насолодитися красою квітучого, та вже прибраного Дендропарку.

Опубліковано:
Категорія: Події