Продовження святкування 70-ї річниці від Дня Перемоги у Великій Вітчизняній Війні та поборення нацизму у Європі на танцювальному майданчику «Галактика»!

Продовжилось святкування на танцювальному майданчику «Галактика». Ви можете не вірити, але сьогодні, в День Перемоги, кіровоградський Дендропарк зробив пенсіонерів молодшими на десятки років. А рецепт молодості виявився досить простим. За ініціативи голови наглядової ради “Корпорації ХХІ Століття” Лариси ОНУЛ в парку було організовано справжню дискотеку 70-х, на якій лунали улюблені хіти старшого покоління. 

На превелике здивування, літніх людей навіть не довелось стимулювати. Щойно залунала перша композиція, вони одразу пустились у танок, та так завзято, що їм, напевне, позаздрили б більшість молодих людей. За лічені хвилини на танцполі вже були десятки пар поважних танцівників. Танцювали навіть жінки із жінками, показуючи справжній майстер-клас. 

Було видно, що пенсіонери щиро раділи такій чудовій нагоді згадати молодість, адже їхні обличчя буквально сяяли від щастя, а широкі посмішки говорили самі за себе. А жива музика оркестру тільки додавала наснаги.

Для тих же, хто зголоднів від таких запальних рухів, – поряд стояв стіл, де можна було скуштувати гарячої каші і випити прохолодних напоїв або ж гарячого чаю. Тож, свято дійсно вдалося, адже що може бути кращим, ніж можливість хоч ненадовго повернути свою молодість.

Опубліковано:
Категорія: Події