Проект “Караоке у Дендропарку” набрав нових обертів та нових талантів!

26-го липня, кіровоградський Дендропарк влаштував, можна сказати, традиційне, справжнє свято для любителів живої музики та співу. На майданчику перед головною сценою парку за ініціативи голови наглядової ради “Корпорації ХХІ століття” Лариси ОНУЛ, відбулось справжнє “Караоке на майдані”, участь у якому зголосились взяти десятки людей.

Правила гри хоч і нагадують телевізійну версію шоу та все ж мають свою родзинку. В першому турі, за допомогою пісні “Белые Розы”, було обрано 8 учасників.

Репертуар запропонованих організаторами пісень був надвідомий та майже повною мірою оновленою, що здивувало «бувалих» глядачів Караоке.

Весь парк в один голос підспівував учасникам “Караоке в Дендропарку”. В півфіналі зійшлись у справжньому співочому батлі 4 учасника серед яких, за оплесками, було обрано двох фіналістів. Ними стали дві дівчинки – Валерія та Альона. Ну і звичайно улюблена частина фіналу – збір грошей у капелюхи. Після недовгих підрахунків, організатори одразу визначили переможця. Ним стала Валерія, яка зібрала 83 грн., а її опонентка Альона – 62.8 грн.

 В подарунок від Дендропарку, дівчата отримали картку зі значною сумою для відвідування атракціонів та сертифікати на участь у фінальному гала-концерті проекту “Караоке у Дендропарку”!

Опубліковано:
Категорія: Події