Проект «Love is»: У Дендропарку обрали найромантичнішу пару 2017.

22 липня, вперше у Дендропарку відбувся романтичний проект «Love is».

Протягом тижня бажаючі взяти у ньому участь відправляли свої заявки, описуючі історії освідчення. На жаль, із 8-ми зареєстрованих, не всі пари змогли прийти до Дендропарку суботнього дня, проте їхні заявки теж не лишились без уваги.

За рівнем бурхливості аплодисментів перемогла пара Віталія та Ольги їхньою історією:
«Закохана людина – це найщасливіша людина на Землі. Тільки закоханим відкриваються усі барви, світ наповнюється неймовірною красою, тільки закохані можуть повною мірою насолоджуватись життям. Відчуваючи такі почуття до найпрекраснішої та найсвітлішої дівчини на усіх безмежних просторах нашої планети, я нестав зволікати і придумав план освідчення. Оскільки я не місцевий житель і друзів, які змогли б мені допоготи в реалізації задумів – не було, вирішив діяти таким чином. Звернувшись до агентства, які організовують чудові квест-кімнати з проханням допомоги, почув тільки позитив та бажання як найкращим чином втілити мої наміри в життя. Отже день “Х” запланували на 04.07.2017. Після доопрацювань сценарія розгортання сюжету по мотивам квест-кімнати “ШЕРЛОК” ,де все що відбувалося в деякій мірі спонукало б до завершення гри з моїм освідченням. Заздалегідь придбавши букет квітів та іншого святкового реквізиту я з нетерпінням очікував дня гри. В день освідчення 04.07 в квест-кімнаті було три учасника Я , моя Кохана та її сестра. Звісно мені було трішки не до гри, але я намагався зберігати спокій. Гра проходила просто чудово, організація була на найкращому рівні. По закінченню гри Оля, моя кохана, знайшла коробочку із перснем. Тут було вже діло за мною. Слова освідчення були написані особисто в віршованій формі, де вкінці були стрічки “Чи готова ти свє сердечко лиш мені одному на віки дарувати?” Через тремтячий голос коханої звучала згода “ТАК”. В цей момент все на світі перевернулось, ми були найщасливішими людьми. Після квест кімнати ми відпочили у ресторані та зробили маленьку фотосесію в честь найсвітлішого дня в нашому житті.»

Пара переможців отримала солодкий подарунок, а саме, торт «Love is» та сертифікат до ресторану «Арка» на суму 500 грн.
По завершенню заходу всі закохані пари запустили до неба небесні ліхтарики, в знак того, їхнє почуття любові вічно палатимуть диким вогнем!

Опубліковано:
Категорія: Новини,Події

Теги: ,,