Прозвучала завершальна нота в діяльності ботанічного гуртка “Таємниці Природи”.

Як говорив відомий давньоримський філософ, поет, державний діяч і оратор Луцій Сенека:“Ніщо не вічне, багато що тривале, кінець у всього різний, але все, що має початок, має і кінець”. Цей крилатий вираз набув своєї актуальності для членів ботанічного гуртка “Таємниці Природи”, адже сьогодні, 24-го серпня відбулось його останнє заняття. За ініціативи голови міської організації ПП “УДАР” Лариси ОНУЛ, протягом всього літа, 12-тижнів поспіль, малеча ставала ближче до природи. Діти опанували техніку садження, поливу та догляду за рослинами; поповнили арсенал своїх знань новими цікавими фактами та легендами; навчились активно проявляти свою кмітливість та розвинули лідерські якості; здійснили не одну інформативну екскурсію Дендропарком та збудували власну годівничку.

Викладач гуртка ретельно підготувався до останнього заняття, яке мало закарбуватись в пам’яті дітлахів, як одне з кращих. Остаточно це здійснити вдалось завдяки завершальній урочистій частині. Кожен член гуртка отримав грамоту за активну участь у дослідженні природи та дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Та окрім цього, кожна дитина  отримала емблему з гордим написом “Член ботанічного гуртка “Таємниці Природи”, що стане приємною згадкою про пізнавальне дозвілля літньої пори. Запрошенні батьки та вихованці аплодували кожному, хто отримував грамоту, з нетерпінням чекаючи власного нагородження. З долею смутку викладач гуртка Банік А.С звернулась до дітлахів та їх батьків:

 “Мені дуже шкода, що заняття ботанічного гуртка зазнали свого завершення. Я вдячна вам, діти, за увагу та кмітливість, за старання та прагнення до знань. Також, я дякую батькам, які щонеділі рано підіймались, йшли до Дендропарку та довіряли мені свою малечу, аби я навчила їх новому.”

 Лунало ще чимало теплих слів, та не меншу кількість світлин на пам’ять було зроблено цього дня. З приємними побажаннями, вихованці “Таємниць Природи” прощались з викладачем, з надією, що гурток відновить свою діяльність наступного літа.

 

Опубліковано:
Категорія: Події