Рев залізних коней та Гала-концерт проекту “Караоке у Дендропарку!”

А для справжніх поціновувачів байків, мужні чоловіки та їх чарівні дівчата продемонстрували у Дендропарку потужних залізних коней.  24-го серпня, за ініціативи голови наглядової ради Корпорації “ХХІ Століття” Лариси ОНУЛ, тільки найкращі мотоцикли міста зібралися в oднoму місці для тoгo, щoб влаштувати всім відвідувачам парку незабутнє видовище.

Деяким часом пізніше відбувся довгоочікуваний фінальний гала-концерт проекту “Караоке у Дендропарку”.

Протягом шести відбіркових турів проекту було обрано 7 фіналістів, а саме: Воєводу Александра, Смілянец Марію, Репу Анну, Степанова Дмитра, Гоян Валерію, Коринчук Марину та Кісельову Крістіну. В день головного свята держави, вони зійшлися у вокальному батлі, з метою отримати бажану перемогу та звання кращого вокаліста міста. До уваги членів журі, від кожного учасника було представлено 2 композиції: державною мовою та іноземною. 

Між мелодійними виступами конкурсантів, гостей парку своїми запальним рухами розважали  учасники акробатичного балету “Три з половиною”, кожен виступ яких закінчувався гучними аплодисментами.

За результати надскладного вибору журі, максимальну кількість балів та конверт, із грошовою винагородою, сумою в 500 грн. отримала Кісельова Крістіна!

Окрім цього, всі учасники отримали 15% знижку на будь який осінній маршут, від туристичної компанії “Фортеця”, чарівні дівчата отримали призент від компанії “Avon”; 5 фаворитів отримали сертифікати на суму 100 грн. в суші барі & шоколадниці “Mix”, Гоян Валерії дісталась фотосесія від Дар’ї Желіби, а Смілянець Марія отримала презент від керівника креативного бюро “Орієнтир”!

І, коли, здавалось, захід підійшов до кінця, після вітального слово від представника Корпорації “ХХІ Століття” арт-менеджера кіровоградського Дендропарку Банік Анастасії, відбувся спонтанний патріотичний флеш-моб – всі, хто прикрашав собою площину перед сценою, заспівали Державний Гімн України! Сотні вогників від телефонів та запальничок були підняті, на честь 24-го дня народження нашої держави!

Опубліковано:
Категорія: Події