Розваги та пригощання на “Вечорі Української кухні” у Дендропарку!

Сьогодні, 16-го серпня, гості Дендропарку змогли на смак відчути всі переваги автентичних українських страв. А допомогла їм у цьому лідер міського “УДАРу” – Лариса ОНУЛ, яка була ініціатором заходу “Вечір Української кухні”! 

Увагу всіх відвідувачів одностайно привернула географічна карта України, що розташувалась в самому центрі парку. Та протягом розважальної програми вона поступово перетворилась в кулінарну. Викладенні страви, характерні для кожного регіону, стали ситним частуванням для учасників заходу, які виявились істинними патріотами. Переконатись у цьому вдалось завдяки цікавим тематичним конкурсам, на яких жінки доводили глядачам наскільки вони вмілі господині, а чоловіки боролись за перемогу в армрестлінгу. На вікторинах перевіряли наскільки добре гості Дендропарку знають Україну та її видатних постатей. Визначали цього дня і кращих знавців фольклору. “Побували” на святі також  відомі  українські артисти, такі як: Вєрка Сердючка, Оля Полякова та дует “Время и Стекло”.  Тому тим, хто пропустив це видовище, не минути  докорів сумління!

Поласувати ситною українською кухнею вдалось всім бажаючим, які обирали страву з того регіону, який був їм найбільше до смаку. Та особливою популярністю користувалась страва, що “представляла” Кіровоградську область. Із усього розмаїття запропонованих приготувань, рол “Патріот” – авторську новинку від майстра із суші-бару “Бонсай”,  забажали спробувати всі!

Без сумніву, гості Дендропарку надовго запам’ятають смак страв української кухні, які були представленні цього ситного суботнього дня! 

 

Опубліковано:
Категорія: Події