Сімейні розваги, пригодницький квест, «Міст Поколінь» та Караоке – суботні розваги розпочались яскраво!

4-го червня, за ініціативи подружжя Миколи та Лариси Онул, ранкові забави у Дендропарку почались із  сімейної розважальної програми «Мама, Тато, Я»! Наймолодші гості Дендропарку грались, танцювали та веселились на РК «Острів Пригод» під керівництвом професійних аніматорів, розвиваючи в собі нові вміння на інтерактивних іграх.

Шалений галас радості розносився Дендропарком на квесті «Полювання за цукерками»! Солодощі були індикатором пройдених локацій-перешкод, а, по завершенню, команда переможців отримала майже півкілограма цукерок!

Покружляти у танку з однолітками вдалось на  міні-діско з мильними бульбашками «Немов в Артеку!».

Мистецька акція «Міст Поколінь» об’єднала на території парку майстрів гри на баяні, акордеоні, гітарі; хіп-хоп культуру тощо.  Адже територія парку була розбита на умовні тематичні зони за інтересами згідно вікової категорії та вподобань.

Згодом розпочався третій відбірковий тур проекту: Караоке у Дендропарку-2. Перемогу в ньому здобув Олександр Воєвода, якого вже за деякий час можна було побачити серед учасників концертно-конкурсної програми «Дендропарк шукає таланти!» . 

Онул

Микола Онул

Лариса Онул

Николай Онул

Онул Кировоград

Опубліковано:
Категорія: Події